درباره ما

/درباره ما
درباره ما۱۳۹۸/۳/۱۰ ۱۸:۰۶:۳۲

گروه آموزشی کوشا فعالیت خود را در سال ۱۳۹۵ با هدف ارائه خدمات آموزشی ، مشاوره ای و پژوهشی به شرکت ها و سازمان­های محترم آغاز نموده است؛ این شرکت از بدو تأسیس با بهره گیری از استاندارد ها و متدهای نوین و همچنین با پشتوانه تیم فنی متشکل از مدرسین با تجربه و مشاورین نام آور کشوری خود توانسته است خدمات متعددی را بر اساس آخرین دستاوردهای علمی و فنی روز در خدمات آموزشی، مشاوره ای و پژوهشی در کارنامه خود ثبت کند. این شرکت در سال ۱۳۹۵ موفق به اخذ پروانه فنی و مهندسی در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی از سازمان صنعت ، معدن و تجارت شده است.

   بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چارچوب استانداردهای حاکم  ، امری نیست که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلند مدت در تحقق ، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است  ، نگرشی که به شهادت آنچه که انجام گرفته است برای شرکت هرم علم کوشا تخصص و برای مشتریان ما رضایت ر ا به همراه داشته است.

   در طول سالها فعالیت این شرکت ، با به همراه داشتن مشتریان گرامی و پرسنل پر تلاش این موسسه نتایج شایسته ای در راستای کسب رضایتمندی مشتریان حاصل گردیده است، به همین دلیل لازم می داند مراتب قدردانی شرکت را از شما همراهان عزیز اعلام نماییم.

امید است از تجربه و تخصصمان برای یافتن بهترین نتیجه بهره بگیریم.

اطلاعات تماس :

hek.co@yahoo.com

تلفن همراه: 09169513756

فکس: 02189773843

وبسایت: صفحه اصلی