معرفی واحد آموزش سازمانی گروه آموزشی کوشا

آموزش حضوری سازمان ها

آموزش کارکنان یکی از مهمترین اصول موفقیت و پیشرفت سازمانی است و گروه آموزشی کوشا با سابقه چندین ساله در حوزه آموزش کشور میتواند در این راستا بهترین خدمات آموزشی را به سازمان ها و شرکت ها ارائه نماید

گروه آموزشی کوشا از سال ۱۳۹۵ با مأموریت ارتقاء و توسعه آموزش های تخصصی کاربردی در بخش صنعتی، فعالیت خود را آغاز نموده است.

مدیر عامل این مجموعه  مفتخر است با ارائه آموزش های روزآمد و بهره گیری از اساتید مجرب و متعهد کشور و نیز به پشتوانه سال ها تجربه در زمینه فعالیت آموزشی ، گامی هر چند کوچک در ارتقای سطح دانش و مهارت های جامعه بردارد و در طی چندین سال فعالیت آموزشی، ضمن همکاری با صنایع مختلف کشور بیش از ۱۰۰۰ فعالیت آموزشی را با موفقیت اجرا کرده است.

در همین راستا واحد آموزش سازمانی این مجموعه اقدام به برگزاری دوره های آموزشی ویژه سازمان ها در سه قالب آموزش حضوری، محتواهای اختصاصی مجازی، آموزش های آنلاین نموده است. 

آموزش حضوری سازمان ها

نظر به گستردگی دامنه عناوین دور ه ها و سمینارهای آموزشی متناسب با مشاغل و فعالیتها و از طرفی مقرون به صرفه بودن نسبی هزینه برگزاری دور ه ها در محل سازمانهای متقاضی و فراتر از آن بهره برداری هدفمند از حضور اساتید، با تمرکز بر نیازهای اختصاصی هر واحد، گروه آموزشی کوشا  در راستای ماموریت خود، مبنی بر حل مسائل سازمانی از طریق آموزش و مشاوره، آمادگی خود را جهت اجرای کلیه برنامه های آموزشی مورد نیاز دستگا ههای تجاری، صنعتی و خدماتی در تمام سطوح و در کلیه نقاط کشور اعلام میدارد.
بهره مندی از بانک غنی و ارزشمندی شامل اطلاعات بیش از ۱۰۰۰ نفر از اساتید و متخصصین حوزه های مختلف موجب توسعه اجرای اختصاصی دوره های آموزشی توسط این مجموعه گردیده است؛

در ادامه برای آشنایی بیشتر، به معرفی مشتریانی که تاکنون از این نوع خدمت استفاده کرد ه اند، پرداخته می شود.

ما این تعهد را میدهیم که تمام تلاشمان را در راستای ارتقا کیفیت خدماتمان را انجام خواهیم داد. 

آموزش سازمانی

آموزش مجازی و تولید محتوای اختصاصی سازمان ها

آموزش مجازی دوره های آموزشی 

بسیاری از دوره ها آموزشی با کیفیتی مطلوب در گروه آموزشی کوشا تهیه شده است و شرکت ها میتوانند با ارائه درخواست خود، آموزشها را در سایت کوشا  به کارکنان خودشان ارائه نمایند.
در این حالت هر فرد، یک نام کاربری و پسورد دریافت میکند و با مراجعه به سایت و ورود به سامانه آموزشی می تواند محتوای آموزشی دوره را مشاهده نماید.
در این حالت امکان برگزاری آزمون آنلاین نیز امکان پذیر است .

 

آموزش مجازی

تولید محتوای اختصاصی 

با توجه به این که بسیاری از سازمان ها متمایل به  آموزش مجازی هستند، گروه آموزشی کوشا با توجه به تیم مدرسین و امکانات استودیویی، توانایی تولید محتوا، متناسب با درخواست سازمان ها را دارد.
در این حالت با توجه به درخواست سازمان، دوره آموزشی در قالب ویدئو، صوت و یا محتوای متنی تهیه شده و به کارفرما تحویل داده می شود.
این نوع آموزش کاملاً اختصاصی سازمان بوده و تمام ویدئوها با لوگو و نام سازمان مشتری تهیه می شود

آموزش آنلاین

آموزش آنلاین

گروه آموزشی کوشا،  با توجه به رسالت خود در حوزه آموزش، خدمت جدید خود را به شکل پلتفرم آنلاین در نظر گرفته است. از مزایای این طرح آن است که دانشپذیر می‌تواند به سادگی و البته با یک اینترنت مناسب به جای حضور در کلاس فیزیکی در منزل یا محیط کار به یادگیری دانش‌های حوزه مدیریت بپردازد.

از این رو این پلتفرم مبتنی بر ویندوز (کامپیوتر)، اندروید و آی او اس (گوشی موبایل) پیش بینی شده است که هر دانشپذیر بر اساس حساب کاری و رمز عبور می‌تواند از محتوای کلاس استفاده نماید. امکان تعامل با استاد، پرسش و پاسخ، چت آنلاین، استفاده از کلاس ضبط شده در پایان جلسه، تعامل با سایر دانشپذیران و سهولت در استفاده (تنها نیازمند یک گوشی موبایل) از مزیت‌های این کلاس‌ها می‌باشد.

در این کلاس ها انواع عناصر چند رسانه ای ازجمله پخش زنده ویدئو مدرس و فراگیران ، ارتباط صوتی ، به اشتراک گذاری دسکتاپ بمنظور آموزش های نرم افزاری یا مشاهده فایل های پرزنتیشن ( پاورپینت ) از طریق صفحات وب‌ اختصاصی و از طریق یک مرورگر اینترنتی قابل‌دسترس هستند و جایگزین اجزای کلاس درس سنتی شده‌اند

قابل ذکر است که امکان برگزاری دوره‌های آنلاین برای سازمان‌ها به صورت ویژه امکان‌پذیر است.

جهت درخواست هرگونه دوره آموزشی می توانید با از طریق زیر تماس برقرار نمایید. 

۰۹۱۶۹۵۱۳۷۵۶، ۰۶۱۵۲۳۷۹۱۸۴، ۰۹۱۶۹۵۱۰۰۵۷