آموزش آنلاین

گروه آموزشی کوشا،  با توجه به رسالت خود در حوزه آموزش، خدمت جدید خود را به شکل پلتفرم آنلاین در نظر گرفته است. از مزایای این طرح آن است که دانشپذیر می‌تواند به سادگی و البته با یک اینترنت مناسب به جای حضور در کلاس فیزیکی در منزل یا محیط کار به یادگیری دانش‌های حوزه مدیریت بپردازد.

از این رو این پلتفرم مبتنی بر ویندوز (کامپیوتر)، اندروید و آی او اس (گوشی موبایل) پیش بینی شده است که هر دانشپذیر بر اساس حساب کاری و رمز عبور می‌تواند از محتوای کلاس استفاده نماید. امکان تعامل با استاد، پرسش و پاسخ، چت آنلاین، استفاده از کلاس ضبط شده در پایان جلسه، تعامل با سایر دانشپذیران و سهولت در استفاده (تنها نیازمند یک گوشی موبایل) از مزیت‌های این کلاس‌ها می‌باشد.

قابل ذکر است که امکان برگزاری دوره‌های آنلاین برای سازمان‌ها به صورت ویژه امکان‌پذیر است.
به کلیه دانشپذیران توصیه می‌گردد موارد راهنمای این دوره‌ها را مطالعه نمایند و در صورت داشتن هرگونه سوال با مشاوران گروه آموزشی کوشا تماس بگیرند. لطفا جهت مشاوره و یا دریافت پاسخ سوالات خود و نهایی نمودن ثبت نام با شماره ۰۹۱۶۹۵۱۳۷۵۶ تماس حاصل نموده و یا در WhatsApp پیام ارسال نمایید.

راهنمای کلاس های آنلاین

شیوه‌ای نوین از آموزش مجازی کلاس آنلاین
امروزه بسیاری از آموزشگاه ها با استفاده از ابزارهای ارتباطی مانند ایمیل، شبکه های مجازی، وب‌سایت و نرم‌افزارها در بستر شبکه‌های کامپیوتری خصوصا اینترنت، محتوای آموزشی را در اختیار فراگیران قرار می‌دهد. در شیوه آموزش کلاس آنلاین گروه کوشا ، مدرسین و فراگیران از طریق اینترنت و به صورت همزمان، با یکدیگر تعامل داشته و فرآیند آموزش و یادگیری را به انجام می‌رسانند.

در این کلاس ها انواع عناصر چند رسانه ای ازجمله پخش زنده ویدئو مدرس و فراگیران ، ارتباط صوتی ، به اشتراک گذاری دسکتاپ بمنظور آموزش های نرم افزاری یا مشاهده فایل های پرزنتیشن ( پاورپینت ) از طریق صفحات وب‌ اختصاصی و از طریق یک مرورگر اینترنتی قابل‌دسترس هستند و جایگزین اجزای کلاس درس سنتی شده‌اند. در این شیوه علاوه بر امکان ارائه محتوای دوره‌ای، فرصت تعاملات زنده و دریافت بازخورد در جلساتی مانند آزمون‌ها و آزمایش‌ها برای فراگیران این سبک از آموزش فراهم است. تعاملات بین مدرس و فراگیران نیز از طریق ابزار چت امکان‌پذیر است. کلاس آموزش آنلاین به طور معمول به تناسب نیازهای یادگیری خاص هر فرد قابل تنظیم است.

بنابراین، این نوع آموزش تقریبا در هر زمان و هر مکان می تواند انجام شود؛ درصورتی‌که دسترسی به یک رایانه و اینترنت با سرعت مناسب فراهم باشد.

راهنمای تصویری استفاده از کلاس آنلاین

ورود به سامانه کلاس آنلاین 

شرکت در کلاس آنلاین 

آموزش آنلاین

راهنمای ارتباط نوشتاری 

راهنمای ارتباط شنیداری 

راهنمای ارتباط تصویری 

کلاس های آنلاین گروه آموزشی کوشا

گروه آموزشی کوشا،  به عنوان یک پایگاه تخصصی آموزشی در کشور، همواره در ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به علاقمندان این حوزه تلاش مستمر داشته است. لذا به جهت ارائه خدمات به مخاطبینی که به بنا به هر دلیلی امکان شرکت در دوره های حضوری را ندارند اقدام به برگزاری کلاس های آنلاین نموده است.

آموزش آنلاین

در کلاس های آنلاین گروه آموزشی کوشا ، فراگیران و استاد راس ساعت مقرر آنلاین شده و از طریق کاربری اختصاصی خود وارد می شوند. در این کلاس ها امکان مشاهده استاد و دانلود کلیه فایل هایی مانند کتاب مرجع، وویس های مربوطه، فیلم های آموزشی و … وجود دارد. همچنین هر زمان که استاد از فراگیر سوال کند ایشان امکان پاسخگویی را دارند و نیز هر زمان فراگیران سوالی داشته باشند می توانند با کلیک دست خود را بالا برده و زمانیکه مدرس اجازه دهد پرسش خود را مطرح نمایند.

در واقع شما با شرکت در این کلاس همه ی امکانات کلاس حضوری را خواهید داشت. در پایان دوره نیز گواهینامه شرکت در دوره برای فراگیران صادر می گردد.

جهت استفاده آسان از پلتفرم آموزشی آنلاین موسسه پیش از حضور در کلاس اقدام به مشاهده ویدیوی آموزشی بنمایید.

جهت استفاده آسان از آموزش آنلاین گروه آموزشی کوشا، پیش از حضور در کلاس، اقدام به مشاهده ویدیوی آموزشی نمایید.