دوره آموزش سئو، دوره ای عملی و مخصوص ورود به بازار کار است. از آنجایی که سئو عاملی مهم در موفقیت سایت با قرار گرفتن در اولین نتایج گوگل است می تواند باعث افزایش بازدید و فروش های سایت شما شود. با گذراندن این دوره در خانه مهارت مهندسی کوشا می توانید سئو را از مبتدی آموزش دیده و از مزایای آموزشگاه بهره مند شوید. شرکت در کلاس سئو برای افرادی که علاقه مند به کار با سایت و یا گسترش کسب و کار خود هستند توصیه می شود و بازار کار خوبی نیز دارد.

آموزش سئو
آموزش سئو

دوره سئو چیست ؟

عبارت SEO مخفف Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی موتور جستجو است. سئو مجموعه ای از روش های تخصصی با هدف افزایش ترافیک سایت و بازدید کنندگان آن با قرار گرفتن در صدر نتایج موتورهای جستجو است.

سئو سایت به عوامل زیادی از جمله محتوا، سرعت سایت، طراحی ریسپانسیو صفحات، لینک دهی درست در صفحات، انتخاب عناوین مناسب و … بستگی دارد و این نیازمند دانش و تخصص است. در دوره سئو با تمامی روش های سئو، ابزارهای مناسب و … به صورت کاملا عملی آشنا می شوید و آموزش ۰ تا ۱۰۰ سئو از سطح مقدماتی را یاد می گیرید.

شرایط لازم جهت ثبت نام دوره آموزش سئو

مدت زمان دوره

۵۰ ساعت

آیکن هزینه

شهریه دوره

۷۶۰۰۰۰۰ تومان

آیکن ث

سرفصل های آموزشی

دانلود

گذراندن دوره سئو می تواند باعث افزایش بازدید و فروش های سایت شما شود

بازار کار و آینده شغلی سئو

بازار کار سئو با پیدایش موتورهای جستجو و پیشرفت بیزینس‌های آنلاین هر روز در حال رشد است و شما می‌توانید تقاضای خوبی را برای یک متخصص سئو مشاهده کنید. ورود به این بازار کار نیازمند دانش تخصصی و آموزش سئو است و شما پس از گذراندن این دوره آموزشی می‌توانید به درآمد متناسبی دست پیدا کنید. در کنار این درآمد، در صورتی که به عنوان یک متخصص بهینه سازی برای موتورهای جستجو شناخته شوید، مطمئنا خواهید توانست تا پروژه‌های شخصی خود را نیز پیاده کنید.

مزایای گذراندن دوره در خانه مهارت مهندسی کوشا

مدرک معتبر فنی و حرفه ای

اخذ مدرک معتبر

ارائه مدرک سازمان فنی و حرفه ای

اساتید خبره بازارکار

تدریس توسط اساتید مجرب با سابقه کاری

آموزش پروژه محور

آموزش سرفصل ها به صورت پروژه ای

هدف از سئو چیست؟

  • افزایش ترافیک و بازدیدکنندگان سایت
  • قرار گرفتن در صدر نتایج گوگل
  • تبدیل کاربران ورودی به مشتری و افزایش فروش
  • کاهش هزینه های تبلیغات
  • آگاهی و افزایش اعتبار سایت و برند شما
  • افزایش سرعت وبسایت
خلاصه کتاب بازگرداندن روح کسب‌وکار