همین چند سال پیش وقتی برای کسب و کاری لازم بود که یک سایت راه اندازی شود حتما باید به سراغ یک طراح سایت میرفتیم اما اکثرا در پایان کار با مشکلاتی شامل صرف هزینه زیاد، قطع همکاری پیش از موعد و تحویل کار، سپردن پروژه به دست طراح جدید و در نهایت با یک سایت نیمه کاره مواجه بودیم. اما اگر بگوییم انقلابی در طراحی سایت ها رخ داده است بیراه نگفتیم. حال و با استفاده از وردپرس ساخت سایت فروشگاهی، شرکتی و یا هر نوع سایت متناسب با کسب و کار شما نه تنها امری محال نیست بلکه شما خودتان بدون داشتن هیچ گونه دانش کدنویسی میتوانید در کمترین زمان ممکن سایت خود را طراحی کنید.

آموزش ورد پرس
آموزش وردپرس

با توجه به شرایط حال حاضر و رقابتی که میان کسب و کارهای قدیمی تر و نوپا وجود دارد، میتوان گفت که همه آن ها برای جذب مشتری از تمامی ابزارهایی که در دست دارند استفاده میکنند. اگر تنها از شبکه های اجتماعی برای معرفی کسب و کارتان و جذب مشتری استفاده کنید طبیعا بازار وب را از دست میدهید. این نکته را باید بگوییم که اغلب مردم برای پیدا کردن نتیجه و خواسته خود به سراغ موتورهای جستجو مانند گوگل میروند. پس اگر شما در کسب و کار خود یک سایت بهینه نداشته باشید یا به صورت مداوم روی آن کار نکنید، این بازار را از دست میدهید. خانه مهارت مهندسی کوشا سعی دارد با برگزاری این دوره به صورت مقدماتی تا پیشرفته به شما در ساخت یک سایت وردپرس بدون کدنویسی کمک کرده تا از دنیای وب عقب نمانید.

شرایط لازم جهت ثبت نام دوره آموزش طراحی سایت

مدت زمان دوره

۵۰ ساعت

آیکن هزینه

شهریه دوره

۷۶۰۰۰۰۰ تومان

آیکن ث

سرفصل های آموزشی

دانلود

اگر میخواهید وارد حوزه وب و طراحی سایت شوید کلاس آموزش وردپرس یکی از بهترین کلاس ها در حوزه طراحی سایت می باشد که به شما این اعتماد به نفس را می دهد که خیلی سریع وارد بازار کار شوید. دوره آموزش حضوری طراحی سایت وردپرس بدون کدنویسی یکی از دوره های کاربردی خانه مهارت مهندسی کوشا بوده و توانسته است تا حد زیادی کارآموزان این دوره را برای ورود به بازار کار کمک نماید.

آموزش طراحی سایت با وردپرس ۰ تا ۱۰۰ بدون کدنویسی در خانه مهارت مهندسی کوشا
در دوره آموزشی طراحی سایت وردپرس که به صورت مقدماتی تا پیشرفته برای علاقه مندان به طراحی و ساخت سایت بدون کدنویسی برگزار میشود تمام سعی خود در جهت آموزش به صورت کاربردی و کاملا پروژه محور کرده است. در این دوره تمام آموزش ها براساس بازار کار و نمونه کارهای که در این دوره از دانشجویان دریافت می شود به عنوان نمونه کار در رزومه آنها قرار گرفته و می توانند در ورود به بازار کار برای معرفی خود از آنها بهره بگیرند.

مزایای گذراندن دوره در خانه مهارت مهندسی کوشا

مدرک معتبر فنی و حرفه ای

اخذ مدرک معتبر

ارائه مدرک سازمان فنی و حرفه ای

اساتید خبره بازارکار

تدریس توسط اساتید مجرب با سابقه کاری

آموزش پروژه محور

آموزش سرفصل ها به صورت پروژه ای

در کلاس آموزش وردپرس چه مطالبی بیان میشود ؟

در کلاس آموزش طراحی سایت با وردپرس پس آشنایی شما با روند طراحی و ساخت سایت، به معرفی و کار با محیط پیشخوان، معرفی افزونه ها و بهترین و کارآمدترین ابزارها و منابع در این حوزه میپردازیم و زمینه ساخت ۰ تا ۱۰۰ سایت مورد نظر کارآموز را در طول مدت زمان برگزاری کلاس فراهم خواهیم کرد و همانطور که توضیح داده شد کارآموزان در انتهای دوره علاوه بر داشتن یک سایت کامل و جامع از کسب و کار مورد نظر خود که به نوعی نمونه کارشان نیز محسوب میشود؛ برای ورود به بازار کار مشتاق تر بوده که قطعا موجب فعالیت بیشتر آنها در این زمینه خواهد شد. پیشنهاد میکنیم از همین صفحه سرفصل های آموزشی را دانلود و به طور کامل مطالعه فرمایید.

طراحی سایت با وردپرس
خلاصه کتاب بازگرداندن روح کسب‌وکار

پیشنهاد های دیگر