خانه مهارت مهندسی کوشا، یکی از آموزشگاه های کامپیوتر فنی حرفه ای در پک طلایی گرافیک با ایجاد شرایط بهینه و به صرفه؛ زمینه یادگیری نرم افزارهای گرافیکی را از پایه و به صورت حرفه ای فراهم و مسیر طراح شدن شما را کوتاه تر کرده است. در پک طلایی گرافیک که در واقع یک دوره جامع آموزش گرافیک است، شما چهار نرم افزار طراحی فتوشاپ، ایلوستریتور، کرل و ایندیزاین را در طی یک دوره آموزشی بصورت کاملا کاربردی، پروژه محور و ویژه بازار کار آموزش خواهید دید.

پک طلایی گرافیک

دوره آموزشی : فتوشاپ          مدت زمان دوره: ۵۰ ساعت       شهریه:۷/۶۰۰/۰۰۰ تومان

دوره آموزشی : ایلستریتور          مدت زمان دوره: ۲۰ ساعت       شهریه:۷/۸۰۰/۰۰۰ تومان

دوره آموزشی : ایندیزاین         مدت زمان دوره: ۳۰ ساعت       شهریه:۶/۵۰۰/۰۰۰ تومان

دوره آموزشی : کورل دراو          مدت زمان دوره: ۱۰ ساعت       شهریه:۵/۲۰۰/۰۰۰ تومان

                                          جمعا: ۱۱۰ ساعت                     شهریه:۲۷/۱۰۰/۰۰۰ تومان

                        شهریه دریافتی با تخفیف پک                     ۲۴/۹۰۰/۰۰۰ تومان

شرایط لازم جهت ثبت نام پک طلایی گرافیک

مدت زمان دوره

۵۰ ساعت

آیکن هزینه

شهریه دوره

۷۶۰۰۰۰۰ تومان

آیکن ث

سرفصل های آموزشی

دانلود

آموزش فتوشاپ

چرا پک طلایی گرافیک؟

بسیاری از شرکت ها خواسته و هدفشان از استخدام یک طراح، فردی است که توانایی کار با اکثر نرم افزارهای گرافیکی را داشته باشد. زیرا همانطور که میدانید نرم افزارهای گرافیکی مکمل یکدیگرند و عمده کار شرکت های گرافیکی با استفاده از این نرم افزارها انجام میپذیرد.

حال در نظر بگیرید که کارفرما بخواهد برای هر بخش از کار یک فرد را استخدام کند که صرفا به یک نرم افزار خاص تسلط دارد. اگر بخواهیم به این موضوع منطقی نگاه کنیم انجام اینکار برای کارفرما به صرفه نبوده و نخواهد بود. بسیاری از طراحان با یک نرم افزار شروع کرده و در جریان کار بنا به ضرورت، کار با نرم افزارهای دیگر را یاد گرفته اند، اما شرایط کاری متفاوت است؛ تصور کنید در محیط کاری شما به دلیل حجم بالای کار و کمبود وقت فرصت یادگیری مطالب تازه وجود ندارد. پس بهتر این است که قبل از شروع فعالیت دانش خود را تکمیل و همواره در جریان کار آنرا به روز کنید.

پک طلایی گرافیک

پک طلایی گرافیک در واقع یک دوره جامع برای آموزش و یادگیری است که به شما کمک میکند در مدت زمان کمتر با هزینه کمتر به تعداد بیشتری نرم افزار گرافیکی مسلط شوید. مطابق سایر دوره های آموزشی خانه مهارت مهندسی کوشا مبنا و اساس آموزش در این دوره نیز نیازهای روز بازار کار است؛ به طوریکه پس از پایان دوره، کارآموز آمادگی کامل برای شروع فعالیت حرفه ای را خواهد داشت. پس از شرکت در دوره جامع گرافیک با داشتن یک رزومه قوی شانس خود را برای استخدام افزایش می‌دهید پس پیشنهاد میکنیم این دوره فوق العاده طراحی را از دست ندهید.

مزایای گذراندن دوره در خانه مهارت مهندسی کوشا

مدرک معتبر فنی و حرفه ای

اخذ مدرک معتبر

ارائه مدرک سازمان فنی و حرفه ای

اساتید خبره بازارکار

تدریس توسط اساتید مجرب با سابقه کاری

آموزش پروژه محور

آموزش سرفصل ها به صورت پروژه ای

چه نرم افزارهای گرافیکی را برای کار باید یاد بگیریم؟

طبیعتا برای ورود به عرصه کار در رشته گرافیک باید به نرم افزار های گرافیکی تسلط داشت. امروزه نرم افزارهای فراوانی با تفاوت ها و ویژگی خاص خود ویژه بازار کار وجود دارند. به طور مثال ایندیزاین و فتوشاپ دو نرم افزار پرقدرت گرافیکی هستند که هر کدام کاربرد و قابلیت خاص خود را دارند.

مثلا اگر ایندیزاین و فتوشاپ را دو رقیب هم در نظر بگیریم در مورد ساخت افکت های متنی، ایندیزاین پیروز رقابت است؛ زیرا در فتوشاپ برای ایجاد جلوه های متنی پیشرفته با دقت و ظرافت بالا، زمان زیادی را باید صرف کرد اما در ایندیزاین با کمی مهارت می توان به راحتی در کم ترین زمان ممکن این کار را انجام داد. همینطور در رابطه با نرم افزار کورل و فتوشاپ این مورد نیز وجود دارد. انجام یک سری از کارها با کورل زمانبر است اما با فتوشاپ در عرض چند دقیقه انجام پذیر است.

علاوه بر این در بین نرم افزارهای گرافیکی، از نرم افزار ایلاستریتور به عنوان یکی از کاربردی‌ترین و قوی‌ترین نرم افزارها برای انجام کارهای طراحی بر روی تصاویر برداری و وکتورها استفاده میشود.
در نتیجه با توجه به کاربردهای متفاوت هرکدام از نرم افزار های گرافیکی جهت کسب موفقیت در رشته گرافیک بهتر است که نرم افزار های پرکاربرد را از پایه و به صورت حرفه ای در یک آموزشگاه معتبر، در کنار هم آموزش ببینید.

طراحی سایت با وردپرس
خلاصه کتاب بازگرداندن روح کسب‌وکار

پیشنهاد های دیگر