پایتون (Python) یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در جهان است و از آن برای توسعه وب سایت، اپلیکیشن، آنالیز داده و … استفاده می شود. از آنجایی که پایتون درک آسانی دارد، به گفته بسیاری از برنامه نویسان برای شروع یادگیری برنامه نویسی توصیه می شود.

با شرکت در کلاس آموزش پایتون در خانه مهارت مهندسی کوشا می توانید این زبان را با تدریس اساتید عالی با سابقه کار اجرایی یاد بگیرید. بازار کار برای برنامه نویسان پایتون هم در ایران و هم در جهان در حال رشد است و با داشتن مدرک فنی حرفه ای این مهارت می توانید پس از گذراندن دوره آموزش پایتون به سرعت در شرکت های برنامه نویسی مشغول به کار شوید.

آموزش پایتون

پایتون چیست ؟

پایتون یک زبان برنامه نویسی کامپیوتری است که اغلب برای ساخت و طراحی وبسایت، نرم افزار، آنالیز داده و … استفاده می شود. از آنجایی که Python یک زبان برنامه نویسی general purpose است از آن می توانید برای انواع اهداف برنامه نویسی خود استفاده کنید و محدود به یک نوع خاص از برنامه نویسی نیستید.

زبان برنامه نویسی پایتون یکی از آسان ترین زبان های برنامه نویسی برای یادگیری محسوب می شود و از این جهت می تواند یک انتخاب مناسب برای شروع یادگیری برنامه نویسی باشد. سینتکس های آسان و کاربردی بودن این زبان باعث محبوبیت پایتون شده و پیشبینی می شود که از این زبان به طور گسترده در هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ استفاده شود.

شرایط لازم جهت ثبت نام دوره آموزش پایتون

مدت زمان دوره

۵۰ ساعت

آیکن هزینه

شهریه دوره

۷۶۰۰۰۰۰ تومان

آیکن ث

سرفصل های آموزشی

دانلود

بازار کار و آینده شغلی پایتون

یکی از سوالات پر تکرار علاقه مندان به یادگیری پایتون این است که آیا یادگیری زبان پایتون برای ورود به بازار کار کافیست یا خیر؟ با تسلط بر پایتون شما می توانید به عنوان برنامه نویس پایتون، مهندس نرم افزار، متخصص و تحلیلگر داده، مهندس کنترل کیفی، مهندس ماشین لرنینگ، مدیر محصولات، مدرس پایتون و … استخدام شوید. علاوه بر این با توجه به اینکه پایتون زبان برنامه نویسی مناسبی برای افراد بالای ۱۵ سال است، افراد با این رده سنی می توانند پس از آموزش پایتون به عنوان کارآموز در شرکت های برنامه نویسی شروع به کار کنند.

مزایای گذراندن دوره در خانه مهارت مهندسی کوشا

مدرک معتبر فنی و حرفه ای

اخذ مدرک معتبر

ارائه مدرک سازمان فنی و حرفه ای

اساتید خبره بازارکار

تدریس توسط اساتید مجرب با سابقه کاری

آموزش پروژه محور

آموزش سرفصل ها به صورت پروژه ای

بهترین زبان برنامه نویسی

زبان برنامه نویسی پایتون یکی از محبوب ترین زبان ها در جهان است و طی سالیان اخیر رشد زیادی در بازار کار داشته است. اما چرا پایتون یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی محسوب می شود؟

  • یادگیری و استفاده از پایتون نسبت به دیگر زبان ها ساده تر است.
  • پایتون یک زبان ـبرنامه نویسی شی گرا است که موجب قابل حمل بودن و امنیت بالای این زبان می شود.
  • فریم ورک ها و لایبرری های زیادی برای کار با پایتون وجود دارد.
  • پایتون زبانی انعطاف پذیر، راحت، قابل اطمینان و پر سرعت است.
  • برای شروع برنامه نویسی، یادگیری پایتون توسط برنامه نویسان توصیه می شود.
خلاصه کتاب بازگرداندن روح کسب‌وکار